Paykasa Satışı Yapan Siteler

Paykasa satışı yapan siteler

Paykasa Satışı Yapan Siteler

Aslında ülkemizde uzun bir süredir yoğunlaşarak artan internetten alışveriş birçok insanın tercihlerini değiştirmektedir. Genel anlamda ödeme yaparken kredi kartı bilgisi ya da şifresi vermek insanların güvenilir bulmadığı yöntemler arasındadır. Bu yüzden Paykasa gibi sanal ödeme yöntemleri çıkarak daha aktif bir ödemeyi mümkün kılmaktadır.

Paykasa Satışı Yapan Siteler

Paykasa Satışı Yapan Siteler

Ancak bu seferde Paykasa satışı yapan siteler insanların aklında bir güvensizlik sorusuna dönüşmektedir. Kredi kartı bilgilerini Paykasa kart satın alırken vermek bir noktada aynı işleme dönüş yapmak gibi gözükmektedir. Fakat burada önemli olan bir noktanın üzerini vurgulamak gerekiyor. Paykasa resmi sitesi üzerinde belirtilen resmi satış noktaları size güvenilir ve yasal yollardan bu kartı ulaştırmaktadır.

Dolayısıyla dakikalar içinde ulaşarak kontrol edebileceğiniz bu listede bulunan Paykasa satış noktaları güvenilir kaynaklar arasında gözükmektedir. Bunlar haricinde Paykasa satışı yapan siteler farklı kurum ve kişiler tarafından yürütülen faaliyetleri göstermektedir. Yapacağınız alışverişi hızlı ve güvenli bir ödemeyle tamamlamak için hiçbir bilginizi paylaşmak zorunda kalmamayı istiyorsanız en akıllıca yöntem bu olacaktır.

SSL sertifikası sahibi resmi Paykasa satışı yapan siteler sizin kart bilgilerinize erişemeyecekleri gibi güvenlik açığı da bulundurmazlar. Yani 3.şahıslar tarafından yapılacak bir saldırı şifrelenmiş bağlantılarla yapılan ödeme işleminde size zarar veremez. Ödemeyi yaptığınız satış noktası size 16 haneli kart kodunu göndererek işlemi tamamlar. Sonrasında ise alışverişinizi tamamlamak için bu kodu ödeme sayfasında kullanıp ödemenizi sonlandırırsınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir