En Ucuz ve Toptan Paykasa Fiyatları

Paykasa fiyatları ön ödemeli kartlarda olduğu gibi yabancı para birimiyle ” kur ”  üzerinden belirlenmektedir . Yapacağınız alışveriş için ” Euro “  bazında Paykasa kart satın almak istiyorsanız günlük kura göre size bir fiyat belirtilir ama şirketimizdeki “ Paykasa Fiyatları ” tamamen komisyonsuz olarak sizlere sunulmaktadır  . Öncelikle satın almak istediğiniz “ Paykasa Miktarını ” belirleyip   ” Müşteri Temsilcilerimiz ” ile irtibata geçerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Aşağıdaki tabloda görmüş olduğunuz gibi ” Minimum 10 € , Maksimum 1.000 € ” olarak siz kullanıcılara sunulmaktadır . Siz harcamalarınıza göre satın alacağınız kart miktarını belirleyerek hareket edebilirsiniz.
Paykasa Kart Resmi Satış Noktası
Güncel Paykasa Fiyatları
Kart Tipi Miktarı Fiyatı
Paykasa Kart 10 € 50 TL
Paykasa Kart 30 € 140 TL
Paykasa Kart 50 € 230 TL
Paykasa Kart 80 € 360 TL
Paykasa Kart 100 € 450 TL
Paykasa Kart 250 € 1.100 TL
Paykasa Kart 500 € 2.180 TL
Paykasa Kart 1.000 € 4.360 TL

Şirketimizdeki Paykasa Kart Fiyatları Değişken Mi ?

Bir çok şirkette kullanıcıların fiyat konusunda ciddi anlamda sorun yaşadığını görmekteyiz ve kullanıcılar bu durumdan oldukça rahatsız  olduklarını dile getirmektedirler . Bir çok şirket ” Aracı ” firma olduğundan dolayı küçük bir kur değişikliğinde kullanıcılara sunulan fiyatların değişkenlik göstermesi normaldir . Aracı şirketler tamamen kullanıcılardan her zaman daha fazla komisyon alma peşindedir .

Şirketimiz  ” Paykasa Kartın “  Türkiye Yetkili Satış Şirketi olduğundan dolayı kesinlikle kullanıcılardan “ Komisyon ” talep edilmez ve tamamen kullanıcıların  ”   kazanç sağlaması  ” üzerine odaklı fiyat imkanı sunulmaktadır .  Yukarıdaki fiyatlar tamamen siz değerli kullanıcılarımızın “ kazançlı ” işlem sağlaması adına sunulmaktadır . Eğer şirketimizde fiyat konusunda bir sorun yaşarsanız ” 7 / 24 Saat aralığında  Canlı Destek “ bölümüne bağlanarak sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

 

5 cevaplar
 1. Hasan Çağlar
  Hasan Çağlar says:

  Merhabalar, az önce canlı destek üzerinden arkadaşlar hemen yardımcı oldu ve paykasa pin’imi aldım. Oldukça hızlı ve güvenilir hizmet. Teşekkürler paykasasatis.net. Bir sonraki paykasa kartımıda sizden alacağım.

  Cevapla
  • admin
   admin says:

   Kart gönderilmiyor, sisteme tanımlı olan mail adresinize 16 haneli pin numarası gönderiliyor. O pin numarasını kullanarak hesabınıza bakiyenizi yüklüyorsunuz.

   Cevapla
 2. Harun Kahraman
  Harun Kahraman says:

  Bir çok site dolaştım paykasa satın almak için fakat bu siteden daha iyisini görmedim. Müşteri temsilcileri o kadar hızlı ki, parayı yatırdığım anda anında mail olarak pin kodunu gönderdiler. Çok teşekkürler. Bu kadar hızlı bir site varken başka siteyi kullanmam.

  Cevapla
 3. Mehmet Yıldıray Yılmaz
  Mehmet Yıldıray Yılmaz says:

  Müşteri temsilcileri ile canlı görüştüğümde inanılmaz iyi fiyatlar verdiler.

  teşekkürler.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir