Yüksek Kur ile Paykasa Bozdurma

 

Paykasa Kart Bozdurma İşlemi ;  Paykasa kullanıcılarının alışveriş sonrasında kesinlikle zarar etmemesi adına öne sürülmüş bir özelliktir . Paykasa bozdurma işlemi  ” Paykasa Satın Alma İşlemi ” gibi  çok kısa süre içerisinde gerçekleşir ve hiç bir şekilde bozum işlemlerinizi ” Bayiiler ” üzerinden gerçekleştirirseniz hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir.
Paykasa Kart Bozdurma
Paykasa Bozdurma işlemi Nasıl yapılmaktadır?
 1. Canlı Destek üzerinden Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçiniz,
 2. Anlık kur oranlarını öğrendikten sonra Paykasa bozdurma fiyatlarını öğrenin,
 3. Banka Hesap bilgileriniz ile birlikte Paykasa Pin numaranızı, Müşteri hizmetlerine iletiniz.
 4. Bu bilgileri ilettikten sonra müşteri temsilcimizden ödemenin geçtiğine dair mesajı alınız.
 5. Banka hesabınızı kontrol ederek ödemenin gelip gelmediğini kontrol ediniz.
 6. Devamlı firmamız üzerinden alışveriş yaptığınız taktirde en yüksek kur değerlerinden Paykasa bozum hakkı kazanabilirsiniz.
Paykasa Bozdurma İşleminin Kullanıcılara Kazandırdıkları ve Paykasanın Bankalardan Farkı Nedir ? 

Paykasa bozdurma işlemi, bankaların sunduğu yöntemlerden çok daha iyidir. Çünkü komisyon oranları banka oranlarından çok daha düşüktür, bir de ödemeleri anında hesabımıza alabilmemizi de sağladığı için kesinlikle bankalarla çalışmaktan çok daha iyidir. Zaten yaptığımız işler uzun süreli olduğu için bir de paranın gelmesini beklemek de ayrıca can sıkmaya yetiyor. Paykasa bozdurma işlemlerinde firmamız, piyasanın en uygun oranlarını sunuyor. Bu da ayrıca kazançlı çıkmanızı sağlıyor. Firmamız hakkında yaptığınız araştırmalarda, bu alanda uzun zamandan beridir hizmet verdiğimiz sonucuna ulaşacaksınız. Yani herkesin güven içinde parasını almasını sağlayan firmamız, paykasa bozdurma komisyonlarında da müşterilerini memnun etmeye yetiyor. Özellikle de, İnternet üzerinden çalışıyorsanız ve paranızın sağlıklı bir şekilde elinize gelmemesinden şikayet ediyorsanız kesinlikle zaman kaybetmeden paykasa kart bozdurma ile ilgili biraz araştırma yapmanız gerektiğini düşünüyoruz. Sitemiz üzerinden paykasa kart hakkında bir çok bilgilendirme mevcuttur. Mutlaka sizinde işinizi kolaylaştıracak bir çok özelliğe sahiptir.

8 cevaplar
 1. Meltem Şahin
  Meltem Şahin says:

  Paykasa kartımı sorunsuz bozdurma işlemi yaptılar. Ayrıca 1 dakikadan daha kısa sürdü çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla
  • admin
   admin says:

   Meltem hanım öncelikle olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz. Ayrıca paykasa kart haricindeki ön ödemeli kartlarıda bizden satın alabilirsiniz.

   Cevapla
 2. Mehmet Karabucak
  Mehmet Karabucak says:

  Daha önce bir çok site ile çalıştım fakat bu arkadaşlardan daha hızlısını ve güvenlisini görmedim kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Cevapla
 3. Rızvan Yılma
  Rızvan Yılma says:

  Sonunda iyi bir site buldum. Herkese tavsiye ederim arkadaşlar adamlar oldukça iyi kur oranı ile paykasa bozumu yaptılar. Yıllardır ön ödemeli kartları kullanıyorum ve birçok firma ile çalıştım fakat bu firma kadar hızlı ve iyisini görmedim. Saniyeler içinde hesabıma parayı gönderdiler. Teşekkürler Paykasa satış ekibi.

  Cevapla
 4. Muharrem Batmaz
  Muharrem Batmaz says:

  Yıllardır çalıştığım firmayı bırakmamı sağlayan kaliteli firma. 20 saniye bile neredeyse süremedi. mail olarak gönderdim bilgileri anında hesabıma geçtiler parayı. Paykasa bozdurma konusunda üzerlerine yok diyebilirim.

  Cevapla
 5. Hakan Yalçınkaya
  Hakan Yalçınkaya says:

  Arkadaşlar yukarıdaki yorumları okuyup denemek istedim ve paykasa bozumunu bu firma ile yaptım hakkaten yukarıdaki yorumlardan daha fazlasını yazabilirim. Kesinlikle güvenilir ve hızlı ticarette üzerlerine yok. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir