Paykasa Nedir?

 

Paykasa, online ödemeyi güvenli hale getirmiş bir ön ödemeli sistemdir. Paykasa ” Pin Kodu ” sistemi ile çalışır ve  tamamen siz değerli kullanıcılarımızın güvenli ödeme yapması adına öne sürülmüş bir ödeme sistemidir. Paykasa Kart soyut bir kart sistemidir tamamen 128 bit SSL yüksek güvenlik duvarları eşliğinde şifrelenip kullanıcılara sunulmaktadır.  Avrupa’da yaygın olarak kullanılan ön ödemeli kart sistemlerini aratmayacak derecede olan ” Paykasa ” artık Türkiye’de kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır ve tamamen yasaldır ve kanunen hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir .

 

Neden Paykasa ?
Paykasa KartKısa sürede paykasa satın alma işlemini tamamladığınızda, Paykasa’nın avantajlı dünyasına giriş yapmış oluyorsunuz ve  Paykasa satın aldığınızda bundan sonra yapacağınız ödemlerin hiç birinde dolandırılma korkusu yaşamadan ödeme yapabilirsiniz.  Satın aldığınız kartlar  16 haneli bir pin kodu şeklinde sizlere “ Mail veya SMS ” olarak ulaştıracaktır. Önde gelen ” alışveriş , online oyunlar ve facebook ” alışverişlerinize kadar bir saymakla bitmeyecek bir çok yerde ” Paykasa ” ile ödeme yapmanız mümkündür .

 

Nasıl Kullanılır ?
Paykasa Kart Paykasa nasıl kullanılır sorusu da özellikle internet ödemeleri konusunda acemi kullanıcılar tarafından çok sık dile getiriliyor. Satın aldığınız ve sizlere “ SMS veya E-Mail ” yoluyla teslim edilen ” Pin Kodunu ” ödeme yapacağınız ekranda girerek kısa sürede ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz .  Eğer ödeme konusunda sorun yaşarsanız ” Müşteri Temsilcilerimize ” danışarak yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Paykasa Kartın Sizler için Önemi Nedir ?
Paykasa ne amaçla kullanılır sorusuna geldiğimizde ise karşımıza tamamen güvenli alışveriş yapmak isteyen insanlar için üretilmiş mükemmel bir sistem çıkıyor.   Size güvenli alışveriş sunduğu gibi avantajlı alışveriş imkânı da veriyor. Paykasa kart ile yapacağınız alışverişlerinizde birçok indirim ve avantajın doğrudan yararlanabiliyorsunuz . Paykasa’nın güvenli ve hızlı dünyasını keşfettiğiniz de vazgeçilmez bir ödeme seçeneği olduğunu kısa sürede anlayacaksınız . Paykasa sistemi güvenli ve hızlı olmasının yanı sıra birde kolaylığıyla da dikkat çekiyor.  Özel ve ulaşılmasını istemediğiniz bilgileri paylaşmanıza gerek kalmaz ve kimlik bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur .