Paykasa Nedir ?

Paykasa, online ödemeyi güvenli hale getirmiş bir ön ödemeli sistemdir. Paykasa ” Pin Kodu ” sistemi ile çalışır ve tamamen siz değerli kullanıcılarımızın güvenli ödeme yapması adına öne sürülmüş bir ödeme sistemidir. Paykasa Kart soyut bir kart sistemidir tamamen 128 bit SSL yüksek güvenlik duvarları eşliğinde şifrelenip kullanıcılara sunulmaktadır.

Avrupa’da yaygın olarak kullanılan ön ödemeli kart sistemlerini aratmayacak derecede olan ” Paykasa ” artık Türkiye’de kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır ve tamamen yasaldır ve kanunen hiç bir şekilde sorun yaşamanız söz konusu değildir .

Neden Paykasa ?

Kısa sürede paykasa satın alma işlemini tamamladığınızda, Paykasa’nın avantajlı dünyasına giriş yapmış oluyorsunuz ve Paykasa satın aldığınızda bundan sonra yapacağınız ödemlerin hiç birinde dolandırılma korkusu yaşamadan ödeme yapabilirsiniz.

Satın aldığınız kartlar 16 haneli bir pin kodu şeklinde sizlere “ Mail veya SMS ” olarak ulaştıracaktır. Önde gelen ” alışveriş , online oyunlar ve facebook ” alışverişlerinize kadar bir saymakla bitmeyecek bir çok yerde ” Paykasa ” ile ödeme yapmanız mümkündür .

Nasıl Kullanılır ?

Paykasa nasıl kullanılır sorusu da özellikle internet ödemeleri konusunda acemi kullanıcılar tarafından çok sık dile getiriliyor.

Satın aldığınız ve sizlere “ SMS veya E-Mail ” yoluyla teslim edilen ” Pin Kodunu ” ödeme yapacağınız ekranda girerek kısa sürede ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ödeme konusunda sorun yaşarsanız ” Müşteri Temsilcilerimize ” danışarak yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Paykasa ile sizlerde güvenli alışverişler gerçekleştirmek için sitemiz üzerinden bizlere  ” 7 gün 24 saat ” ulaşarak satın alım ve bozum işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa Kartın Sizler için Önemi Nedir ?

Paykasa ne amaçla kullanılır sorusuna geldiğimizde ise karşımıza tamamen güvenli alışveriş yapmak isteyen insanlar için üretilmiş mükemmel bir sistem çıkıyor.

Size güvenli alışveriş sunduğu gibi avantajlı alışveriş imkânı da veriyor. Paykasa kart ile yapacağınız alışverişlerinizde birçok indirim ve avantajın doğrudan yararlanabiliyorsunuz. Paykasa’nın güvenli ve hızlı dünyasını keşfettiğiniz de vazgeçilmez bir ödeme seçeneği olduğunu kısa sürede anlayacaksınız.

Paykasa sistemi güvenli ve hızlı olmasının yanı sıra birde kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Özel ve ulaşılmasını istemediğiniz bilgileri paylaşmanıza gerek kalmaz ve kimlik bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur .

Note

TÜRKİYE’NİN RESMİ PAYKASA KART SATIŞ PLATFORMU OLARAK SİZLERE 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ. SİTEMİZ ÜZERİNDEN ANINDA PAYKASA SATIN ALMA VE BOZDURMA İŞLEMLERİNİZİ UYGUN FİYATLARLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.