Paykasa Satın Almanda Önce Yapılması Gerekenler ?

Paykasa satın alma işlemine geçmeden önce yapmanız gereken “ Paykasa Fiyatları ” sayfamızdan satın alacağınız ” Paykasa Kart “ miktarını belirlemek ve bu doğrultuda ilerlemek.

Paykasa satın alırken zarar etmeyecek şekilde seçim yaparsanız sizin için en mantıklı hareket olacaktır . Kullanacağınız miktar kadar paykasa satın alırsanız sizin içinde kazançlı bir alışveriş olacaktır .

Kısa Sürede Paykasa Kart Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yukarıda belirttiğimiz uyarıları dikkate alarak ilerlerseniz hiç bir şekilde “ ön ödemeli kart ” satın alırken zarar etmeniz söz konusu değildir.

Öncelikle satın alacağınız miktarı belirledikten sonra şirketimizin “ Canlı Destek  ” bölümüne giriş yaparak “ Müşteri Temsilcilerimiz ” ile irtibata geçerek kısa sürede ” Paykasa Kart ” sahibi olabilirsiniz.

Güncel Paykasa Fiyatları

Aşağıda yer alan fiyatlar döviz kuruna göre oluşturulmuş paykasa fiyatlarıdır. Euro kurundaki değişiklikler fiyatlara yansımaktadır.

[supsystic-price-table id=8]

Paykasa Almak İçin Aşağıdaki Adımları Takip Edin

  1. Satın Alacağınız Miktarı Belirleyin.
  2. Sonrasında Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata geçin.
  3. Belirlediğiniz  kart miktarını “ Temsilcilerimize ” belirtin.
  4. Müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlerle paylaşılan ” Hesap Numaralarına ” kart bedeli kadar havale işleminizi gerçekleştirin .
  5. Kısa süre sonra “ Paykasa Kart ” sahibi olabilirsiniz .
  6. Sonrasında sistemimize giriş yaptığınız ” Sms  ve Mail “  aracılığıyla birlikte satın aldığınız ” Paykasa Pin ” kodu gönderilecektir .

yukarıdaki “ 6 Maddeyi ” dikkate aldığınız taktirde hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız ve kısa süre içerisinde ” Paykasa Kart ” sahibi olabilirsiniz.

Resmi Paykasa Satış Sitesi İle Güvendesiniz

Aracı Paykasa Şirketlerin’den Alışveriş Yapmanızın Zararları Nedir ? 

Paykasa satın alabileceğiniz noktalar incelendiği zaman önümüzde çok fazla seçenek beliriyor ama bu şirketlerin bir çoğunun dolandırıcı olduğunu ve ” Kimlik Bilgilerinizi ” açık olarak ve güvenliksiz şekilde korunduğunu görmekteyiz ve bu durum ciddi anlamda sorun teşkil eden bir durumdur.  Küçük çaplı kazançlar kendinizi tehlikeye atmanızın bir anlamı yoktur.

Bu sebeple aracı şirketler yerine ” Resmi Satış Şirketleri ve Türkiye Paykasa Bayiilerinden ” alışveriş yapmanız sizin için mantıklı bir hareket olacaktır . Aracı şirketlerin bir çoğunda  fiyatlar yüksek tutulur bunun başlıca sebebi ise aracı şirketler ” Pin Kodlarını ”  bayiilerden satın aldıklarından dolayı ” Komisyon  “ ekleyip sizlere bu şekilde fiyat imkanı sunmaktadır .