Paykasa Satın Al

 

Paykasa Satın Almanda Önce Yapılması Gerekenler ?

Paykasa satın alma işlemine geçmeden önce yapmanız gereken “ Paykasa Fiyatları ” sayfamızdan satın alacağınız ” Paykasa Kart “ miktarını belirlemek ve bu doğrultuda ilerlemek .  Paykasa satın alırken zarar etmeyecek şekilde seçim yaparsanız sizin için en mantıklı hareket olacaktır . Kullanacağınız miktar kadar paykasa satın alırsanız sizin içinde kazançlı bir alışveriş olacaktır .

Kısa Sürede Paykasa Kart Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yukarıda belirttiğimiz uyarıları dikkate alarak ilerlerseniz hiç bir şekilde “ ön ödemeli kart ” satın alırken zarar etmeniz söz konusu değildir . Öncelikle satın alacağınız miktarı belirledikten sonra şirketimizin “ Canlı Destek  ” bölümüne giriş yaparak “ Müşteri Temsilcilerimiz ” ile irtibata geçerek kısa sürede ” Paykasa Kart ” sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Önerileri Dikkate Alırsanız Kısa Sürede Paykasa Satın Alabilirsiniz .
  1. Satın Alacağınız Miktarı Belirleyin.
  2. Sonrasında Müşteri Temsilcilerimiz ile İrtibata geçin.
  3. Belirlediğiniz  kart miktarını “ Temsilcilerimize ” belirtin.
  4. Müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlerle paylaşılan ” Hesap Numaralarına ” kart bedeli kadar havale işleminizi gerçekleştirin .
  5. Kısa süre sonra “ Paykasa Kart ” sahibi olabilirsiniz .
  6. Sonrasında sistemimize giriş yaptığınız ” Sms  ve Mail “  aracılığıyla birlikte satın aldığınız ” Paykasa Pin ” kodu gönderilecektir .

yukarıdaki “ 6 Maddeyi ” dikkate aldığınız taktirde hiç bir şekilde sorun yaşamazsınız ve kısa süre içerisinde ” Paykasa Kart ” sahibi olabilirsiniz.

Güncel Paykasa Fiyatları
Kart Tipi Miktarı Fiyatı
Paykasa Kart 10 € 50 TL
Paykasa Kart 30 € 140 TL
Paykasa Kart 50 € 230 TL
Paykasa Kart 80 € 360 TL
Paykasa Kart 100 € 450 TL
Paykasa Kart 250 € 1.100 TL
Paykasa Kart 500 € 2.180 TL
Paykasa Kart 1.000 € 4.360 TL

Aracı Paykasa Şirketlerin’den Alışveriş Yapmanızın Zararları Nedir ? 

Paykasa satın alabileceğiniz noktalar incelendiği zaman önümüzde çok fazla seçenek beliriyor ama bu şirketlerin bir çoğunun dolandırıcı olduğunu ve ” Kimlik Bilgilerinizi ” açık olarak ve güvenliksiz şekilde korunduğunu görmekteyiz ve bu durum ciddi anlamda sorun teşkil eden bir durumdur .  Küçük çaplı kazançlar kendinizi tehlikeye atmanızın bir anlamı yoktur . Bu sebeple aracı şirketler yerine ” Resmi Satış Şirketleri ve Türkiye Paykasa Bayiilerinden ” alışveriş yapmanız sizin için mantıklı bir hareket olacaktır . Aracı şirketlerin bir çoğunda  fiyatlar yüksek tutulur bunun başlıca sebebi ise aracı şirketler ” Pin Kodlarını ”  bayiilerden satın aldıklarından dolayı ” Komisyon  “ ekleyip sizlere bu şekilde fiyat imkanı sunmaktadır .