Paykasa Hakkında Bilgi #1

Paykasa nasıl kullanılır şeklinde yaklaşımlar internet üzerinden ödeme sistemlerini yeni kullananlar tarafından oldukça sık soruluyor. Bu yöntemler yıllardan beri çeşitli markalarda hizmet veren sistemler tarafından kullanılmaktadır.

Hiçbir biçimde kopyalanamayan ve eşi bulunamayan 16 haneli dijital pin üzerinden gerçekleşen para transferi tamamıyla güvenilir yapısıyla müşterilere sunuluyor. Özellikle kredi kartı ya da banka bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcıların internet üzerinden yapacağı alışverişler için ideal sonuçlar alınabiliyor.

Bu avantajları sayesinde ” Aktif ” olarak kullanılmaya başladıktan kısa bir süre sonra ” En Çok Tercih Edilen ” ödeme yöntemleri arasına girmeyi başaran Paykasa şuanda ” +1 milyon ” kullanıcıya sahip başarılı bir ödeme yöntemidir.

Paykasa Nasıl Kullanılır ?

Paykasa kart oldukça basit bir kullanıma sahiptir. Aşağıdaki adımları takip ederek paykasanın kullanımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Öncelikle şirketimizden satın aldığınız “ Paykasa Pid Kodunuzu ” kesinlikle üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmayın.
  • Ödeme yapacağınız ödeme ekranına girin.
  • Ödeme ekranında ödeme seçeneğini “ Paykasa ” olarak belirleyin.
  • Açılan ekrana sizlerle paylaşılan “ Pin Kodunu ” giriniz .
  • Ödemeyi ” Onayla “ butonuna basarak tamamlayın

Paykasa hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilir ve dilediğiniz konu hakkında bizlere sorular iletebilirsiniz.